Komplet damski (babydoll i stringi) - Obsessive Joanna red

2-częściowy komplet damski, w jednym z 5-ciu kolorów, marki Obsessive - gwarancja wysokiej jakości. Na komplet składają się: koszulka typu halka (babydoll) oraz stringi. Wszystko wykonane z niezwykle lekkiego i przyjemnego w dotyku materiału.
Haleczka (babydoll) wykonana została z elastycznego materiału, ponadto posiada regulowane ramiączka, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do ciała. Miseczki posiadają naszyte falbanki. Ponadto są rozcięte na środku oraz przewiązane atłasową tasiemką. Dół halki wykończony jest atrakcyjną koronką.Ostatni element - stringi - proste i elastyczne, w kolorze koszulki.
Produkt polecany na prezent! Otrzymasz go w eleganckim firmowym opakowaniu producenta (traktujemy je jako jego integralną część). Przewiąż wstążeczką, dodaj bilecik i… możesz wręczać. Nie zapomnij tylko o życzeniach ;)
Życie byłoby nudne, gdyby bielizna była dostępna jedynie w kolorze czerwonym. Dlatego komplety Obsessive Joanna dostępne są jeszcze w kolorach: niebieskim, białym, czarnym i różowym. Chcesz sprawdzić ich dostępność? Wystarczy, że klikniesz tutaj.
Materiał:
- 94% poliamid
- 6% elastan
Kolekcja: Sexy
... nie boimy się kontaktu z Klientami?
Gwarantujemy udane zakupy, a zapewnią to:
- Gwarancja szybkości
- Gwarancja oryginalności
- Gwarancja niskiej ceny
- Tania dostawa
- 100% bezpieczeństwa
Więcej informacji na stronie: bezpieczeństwo zakupów
Możliwe warianty
Rozmiar: | S/M, L/XL |
Skład/ materiał: | elastan, poliamid |
Kolor: | biały, czarny, czerwony, niebieski, różowy |
Zawartość bawełny: | 0%-19% |