Kategorie

PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Bezpieczeństwo zakupów

Wysoka i ceniona jakość obsługi - sprawdź opinie o nas!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie dla wszystkich klientów zakupy w naszym sklepie mogą wydawać się bezpieczne. Mimo wszystko gwarantujemy 100% uczciwości i szybkiej realizacji zamówienia. Potwierdzeniem tego są pochlebne opinie w serwsie Allegro. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Opinie o nas: kliknij, aby sprawdzić
Aktualne aukcje: kliknij, aby zobaczyć

Ważna informacja - nasza pełna oferta dostępna jest jedynie w sklepie internetowym, na Allegro prezentujemy jedynie jej fragment.

 

Gwarantujemy przyjemne i udane zakupy!

Gwarancja szybkości

Większość produktów posiadamy w magazynie, wysyłamy je wtedy w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. Informacje o dostępności znajdziesz powyżej, nad formularzem wyboru wariantu produktu (np. kolor/rozmiar).
Paczkomaty InPost, Poczta Polska - wybierz tę opcję dostawy a zamówienie wyślemy nawet w weekend.

Gwarancja oryginalności
Produkty przez nas oferowane są nowe. Współpracujemy bezpośrednio z producentami oraz z największymi hurtowniami. Nie sprzedajemy podróbek.

Gwarancja niskiej ceny
Procedury i procesy realizacji zamówień przygotowaliśmy w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć koszty. Jednocześnie na bieżąco monitorujemy ceny u konkurencji. Jeśli znajdziesz u konkurencji ten sam produkt w niższej cenie (przy podobnym czasie realizacji zamówienia), poinformuj nas o tym a zaproponujemy korzystniejsze rozwiązanie.

Tania dostawa
Koszt wysyłki zamówienia to nawet 1 zł. Sprawdź informacje o wysyłce i płatnościach oraz ewentualne promocje (np. przesyłka od 1 zł). Często warto kupić więcej, aby zapłacić mniej!

100% bezpieczeństwa
Jesteśmy legalnie działającą firmą. Sprzedaż prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i w internecie, także na portalach aukcyjnych. Cieszy nas każdy zadowolony Klient:)