Kategorie

PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Tabele rozmiarów

Nawet najpiękniejsza bielizna nie będzie dobrze wyglądać po założeniu, jeśli nieprawidłowo zostanie dobrany rozmiar. Doskonale o tym wiemy, bielizna ma bowiem cieszyć zarówno osobę ją noszącą, jak i ukochanego (ukochaną) która będzie na nią patrzeć. Aby zatem zapewnić wysoki komfort zakupów oraz zadowolenie z nabytej bielizny, na karcie każdego produktu umieszczamy link do tabeli rozmiarowej danego producenta. Warto bowiem wiedzieć, że większość producentów stosuje własną rozmiarówkę. Oczywiście są one podobne, ale nie identyczne. Ponadto w przypadku części produktów umieszczamy zdjęcia ich kroju (np. w przypadku bielizny marek Key oraz Obsessive), które także pomogą dobrać odpowiedni rozmiar.

Również poniżej zamieszczamy zbiorczo linki do tabel rozmiarowych producentów z naszej oferty. Po wybraniu poszukiwanej rozmiarówki zostanie ona wyświetlona w nowym oknie przeglądarki.

Wybierz poszukiwanego producenta bielizny:
Cornette
Esotiq
Gabriella
Gatta
Henderson
Key
Obsessive


Tabele rozmiarowe - Cornette:
- asortyment męski (slipy; bokserki; kąpielówki; koszulki i piżamy)

Tabele rozmiarowe - Esotiq:
- asortyment kobiecy

Tabele rozmiarowe - Gabriella:
- rajstopy
- zakolanówki

Tabele rozmiarowe - Gatta:
- bielizna damska
- bielizna męska
- pończochy
- rajstopy

Tabele rozmiarowe - Henderson:
- asortyment męski (slipy i bokserki - Core, Classic Line, Fashion Line, Red Line; kąpielówki; szorty kąpielowe; koszulki Basic Line i Red Line)

Tabele rozmiarowe - Key:
- kolekcje chłopięce
- kolekcje dziewczęce
- kolekcje kobiece
- kolekcje męskie
- kolekcje dla nastolatek

Tabele rozmiarowe - Obsessive:
Producent bielizny marki Obsessive nie publikuje ogólnych tabel rozmiarowych. Produkty posiadają rozmiary S/M, L/XL oraz, dla części asortymentu, XXL. Bielizna wykonana jest zaś w taki sposób, aby pasowała na Panie noszące na co dzień takie rozmiary. Pomagają w tym m. in. elastyczne materiały, zastosowane wiązania/ sznurowania itp. Co ważne, na karcie produktu (niemal dla całego asortymentu) publikujemy zdjęcie kroju produktu, z szczegółowymi danymi, które pozwolą dobrać odpowiedni rozmiar.